146

˄
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
˅

Опис товару

Питання пасивного енергозбереження (тобто зменшення витрат тепла зсередини будівлі шляхом збільшення теплового опору огороджуючих конструкцій) стає все актуальнішим. До найбільш прогресивних систем у цій сфері відносяться конструкції, які є не лише ефективними огороджуючими конструкціями, але й водночас надійними несучими елементами, які можуть сприймати навантаження від перекриттів і покриттів. На відміну від традиційних мурованих стін і збірних тришарових плит, ці конструктивні системи є не збірними, а збірно-монолітними.

У світовій практиці будівництва ці конструктивно-технологічні системи відомі як тришарові плити (3D-panel), що почали використовувати з кінця 80 років минулого століття.

Вихідною конструкцією тришарових плит є середній шар утеплювача з проміжними зигзагоподібними металевими елементами і зовнішніми сітками (плитний пакет ПМ-1 шириною 1,2м, висотою 3м). Після монтажу на місці плити ПМ-1 обетоновують або отиньковують з обидвох боків, в результаті отримують цільну тришарову конструкцію з утеплювачем посередині Подробнее: http://sokirnitskij-tseoltovij-zavod.prom.ua/g6607552-pliti-vnutrshnm-uteplyuvachem

Відгуки покупців (0)

Схожі товари

OSB/3 Свисс Кроно
hidden

OSB/3 Свисс Кроно

Телефон: +380 44 500 5707
Регіон: Київ
Дата створення: 23.02.2017
237.00 грн

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації