Правила розміщення інформації на порталі budprom.com

Всі користувачі інтернет-порталу budprom.com розміщують рекламну інформацію на сайті, відповідно до вимог цих правил.

Заборонено розміщувати на сайті товарні позиції (товарна позиція – це інформація про окремий товар/послугу з пропозицією про його купівлю), які містять посилання з автоматичним перенаправленням користувачів (покупців) порталу на інший інтернет-сайт, за умови, що цей веб-сайт не належить особі, що розмістила таку товарну позицію.

У разі, якщо інформація про товари/послуги користувача (продавця) в категоріях порталу, містить множинні посилання з автоматичним перенаправленням на інші інтернет-сайти, включно з посиланнями, наданими, так званими, партнерськими CPA- мережами, адміністрація порталу залишає за собою право заблокувати обліковий запис такого користувача.

Інформація, поширення якої заборонено чинним законодавством України або діючими правилами, може бути видалена адміністрацією порталу без попередження.

Перелік товарів, послуг, видів діяльності та іншої інформації, забороненої до публікації на budprom.com:

Продаж товарів або послуг приватними особами (фізичні особи, які не зареєстровані як підприємці).

Розробка, виготовлення і торгівля спеціальними технічними засобіами для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів незаконного заволодіння інформацією (мікро-навушники, брелки-камери, окуляри з вбудованою камерою, годинники-камери , радіоелектронні та спеціальні технічні засоби тощо).

Культивування рослин, включених до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розробка, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення цих наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Інформація про інших користувачів порталу без наявності їх згоди на це, а також інформація про інших користувачів (юридичних і фізичних осіб-підприємців), які вже представлені на порталі.

Інформація про програми винагороди користувачів за натискання на рекламні оголошення, пропозиції про виконання пошуку, перегляду сайтів або читання листів, інформацію про рекламу заробітку у всесвітній мережі Інтернет, інформація, яка пов'язана з мережевим маркетингом, фінансовими пірамідами, заробіток на Форексі, МММ, Iwowwe.

Інформація, яка не пов'язана з веденням господарської діяльності, включаючи, але не обмежуючись:
— особисті фотоальбоми;
— фан-клуби футбольних клубів;
— фан-клуби музичних груп;
— інформаційні сайти;
— сайти для спілкування;
— ігрові сайти;

Людські органи, донорські послуги (здам/куплю кров/сперму і подібне).

Тварини і рослини, занесені в список міжнародної конвенції СІТЕС (про торгівлю рідкісними та зникаючими видами флори і фауни). Оголошення про продаж тварин, вирощених у розсадниках, але включених в Міжнародну Червону книгу, має обов'язково містити: правильне і повне найменування тварини, назва розплідника і/або посилання на офіційний сайт розплідника.(

Шкури та вироби зі шкіри, роги, кінцівки, опудала рідкісних тварин і тих видів, що перебувають під загрозою зникнення.

Піратські оптичні носії з нелегальними копіями фільмів, музики, ігор.

Транспортні засоби, що перебувають в розшуку; без документів.

Державні нагороди (нагороди про увічнення Перемоги Великій Вітчизняній війні) – як продаж, так і купівля.

Іноземна валюта та/або інші валютні цінності (за винятком купівлі-продажу для нумізматичних цілей).

Підроблені грошові знаки і підроблені знаки поштової оплати.

Акції та інші цінні папери, що належать третім особам.

Діючі (в тому числі з вичерпаним терміном дії) або ті, що мають силу, державні посвідчення особи і документи будь-яких існуючих країн світу (паспорти, id-карти, права, студентські квитки, залікові книжки, дипломи, проїзні квитки, перепустки, дозволи, сертифікати, ліцензії та подібне), а також бланки цих документів.

Виготовлення та продаж номерних знаків (стандартних, іменних, елітних і подібне), послуги відмотування пробігу автомобіля.

Спамерські бази, товари і послуги, які можуть сприяти несанкціонованій розсилці.

Бази даних, що містять персональні дані.

Матеріали, що містять державну, банківську або комерційну таємницю.

Інформацію, що порушує авторські права третіх осіб, патентне право, комерційну таємницю, копії сайтів або окремо взяті сторінки, зображення і тексти, розміщені в інтернеті, якщо копіювання заборонено власниками оригіналів.

Матеріали, що порушують таємницю приватного життя, що посягають на честь, гідність і ділову репутацію громадян і юридичних осіб.

Прохання або пропозиції про матеріальну допомогу, в тому числі оголошення: «стану спонсором», «шукаю спонсора», «зроблю матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» тощо.

Матеріали, які містять документально не підтверджені звинувачення на адресу людини або групу людей.

Заклики до страйку, протесту, пропозиції взяти участь в будь-яких аукціонах, лотереях і подібне.

Анкетні дані або списки адрес електронної пошти.

Активатори програм, ключі компакт-диска, реєстраційні номери, пропозиції без оригінального програмного забезпечення.

Браконьєрські інструменти та обладнання (електровудки, мережі тощо), а також послуги з їх виготовлення.

Облікові записи месенджерів (ICQ, Skype і подібне), адреси електронної пошти, ігрові акаунти і акаунти соціальних мереж.

Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.

Інформацію, пов'язану з розповсюдженням будь-якого виду порнографії, інформацію про послуги сексуального характеру або іншу подібну інформацію, що носить сексуальний характер.

Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном, веб-моделями, пропозиції послуг свінгер-клубів, ескорт-послуги, дівчата-перекладачки в шлюбні агентства.

Діяльність агентів, субагентів, субдистриб’юторів, Форекс-трейдинг.

Сумнівні пропозиції роботи, у тому числі в мережі Інтернет без вказівки фізичної адреси і прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень і подібне).

Послуги гіпнотизерів, екстрасенсів, ворожок, спіритів, астрологів, чаклунів, віщунів, інших осіб, що оголошують себе або вважаються здатними передбачати події, впливати на людей, їхній духовний світ, майно, довкілля, шляхом використання надприродних здібностей або сил. Товари з наявністю надприродних характеристик, здатні впливати на духовний світ, майно, благоустрій.

Інформацію про послуги і товари із зазначенням ціни в іноземній валюті, без вказівки еквівалентної ціни в гривнях.

Інформацію, яка містить пропаганду і/або закликами до насильства, расової ненависті, протиправних дій.

Інформацію політичного характеру, а також інформацію, пов'язану з розпалюванням ворожнечі за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками.

Ненормативну лексику, а також образливі висловлювання, у тому числі, расистського і релігійного спрямування.

Опис і/або коментарі щодо будь-яких способів шахрайства і/або вимагання.

Спам-розсилки, в яких міститися посилання на портал, а так само сайти, створені на платформі порталу.

Спам, шкідливі програми, призначені для порушення нормального функціонування або знищення інших програм, серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в інтернеті, а також посилання на таку інформацію.

Медичні препарати, за винятком медичних препаратів, які відпускаються без рецепта лікаря та які не внесені центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я до переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, при цьому діяльність так званих «Інтернет-аптек», тобто розміщення рекламних оголошень з технічною можливістю оформлення заявки на покупку товару, заборонена.

Торгівля тютюновими виробами або їх замінниками, а також їх виробництво.

Реклама і реалізація зброї.

Інформація про разові заходи.

Курильні суміші, «мікси» та інша сумнівна продукція, призначена для куріння.

Незаконно отриману приватну та конфіденційну інформацію.

Інформація про товари і послуги, які підлягають обов'язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій.

Інформацію, пов'язану з веденням некомерційної діяльності (громадські організації, благодійність тощо).

Інформацію про рекламу або продаж анаболічних стероїдів, фармакологічних препаратів, які імітують дію чоловічого статевого гормону.

Подавати відомості або закликати до дій, які можуть привести до порушення законодавства України.

Забороняється розміщувати інформацію про товари і послуги, які підлягають обов'язковій сертифікації або реалізація яких вимагає наявності спеціального дозволу, ліцензії, у разі відсутності відповідних сертифікатів, дозволів, ліцензій, зокрема інформація про наступні товари або послуги (включаючи, але не обмежуючись):

Банківська діяльність.

Професійна діяльність на ринку цінних паперів.

Діяльність з надання фінансових послуг.

Виробництво і торгівля спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями.

Виробництво ветеринарних медикаментів і препаратів.

Виробництво вибухових матеріалів промислового призначення.

Виробництво особливо небезпечних хімічних речовин; операції у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини (згідно з переліками).

Виробництво і торгівля боєприпасами до вогнепальної зброї.

Виготовлення бланків цінних паперів, документів суворої звітності (згідно з переліком Кабінету міністрів України).

Медична та ветеринарні практики.

Діяльність, пов'язана з виробництвом, торгівлею піротехнічними засобами.

Діяльність, пов'язана з наданням послуг стрільбищами невійськового призначення та функціонуванням мисливських стендів.

Виробництво і продаж спеціальних засобів індивідуального захисту (бронежилети, бронепластини/бронеплити, каски, окуляри захисні тощо).

Надання послуг з працевлаштування громадян України за межами території України.

Компанії, що не публікуються в каталозі і не відображаються при пошуку на сайті:

З назвою, яка складається з безглуздого набору символів або набору ключових слів, або містить посилання на зовнішні сайти, за умови, що така назва не відповідає повному найменуванню компанії, відповідно до установчих документів.

Без вказівки (або некоректної вказівки) відповідних видів економічної діяльності, якими буде займатися користувач.

Із зазначенням адреси, яка не відповідає фактичному місцезнаходженню юридичної особи.

З текстами з використанням слів, набраних ВЕЛИКИМИ літерами (за винятком абревіатур) або з текстами, в яких використовується розрядка (написання слів із пробілами між буквами).

Із зазначенням номера телефону, за яким неможливо зв'язатися з користувачем.

Що займаються реалізацією або розповсюдженням продукції мережевих компаній.

З безліччю граматичних, пунктуаційних або синтаксичних помилок.

З описом транслітерацією.

З SEO-спрямованим описом (безглуздий набір ключових слів).

З порушеннями правил оформлення товарних позицій.

Інформація, пов'язана з реалізацією або розповсюдженням продукції мережевих компаній, біологічно активних добавок (БАД) і косметики, публікується в каталозі і відображається при пошуку на порталі тільки при придбанні одного з платних пакетів послуг.

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації