logotype

Сайт Budprom призначений для розміщення та пошуку різноманітних пропозицій, пов'язаних зі сферою будівництва і ремонту. У нашому каталозі представлений вичерпний перелік послуг – від проектування до оформлення документації, великий вибір будівельних матеріалів, контактна інформація про замовників й виконавців послуг, продавців товарів. Саме на budprom Ви зможете на вигідних умовах запропонувати свої послуги або знайти потрібних фахівців чи матеріали, поділитися своїм або скористатися чужим досвідом. Завдяки якісному наповненню нашого ресурсу кожен знайде те, що шукає, і навіть більше. Ми запрошуємо до співпраці професійних та приватних майстрів із золотими руками, архітекторів, дизайнерів, забудовників, ріелторів, виробників, продавців та споживачів будівельної продукції. Зареєстровані користувачі мають безперечні переваги щодо максимального використання можливостей сайту, адже наш портал – це віртуальне місце зустрічі людей, які шукають одне одного для того, щоб зробити своє житло й життя комфортнішим. Разом з budprom Вам усе вдасться!

Проект Budprom.com є онлайн-біржею, в якій бере участь велика кількість будівельних компаній та споживачів.

Реєстрація на нашому сайті - це перший крок до досягнення успіху!

Тендери

У цьому розділі розміщені контакти замовників та виконавців робіт і послуг, пов'язаних зі сферою будівництва, купівлі-продажу та оренди приміщень, ремонту та реконструкції будівель різного призначення. Актуальна інформація дозволяє прямо, без посередників, домовлятися про співпрацю, що суттєво заощаджує час і гроші надавачів та споживачів будівельних послуг і товарів. Зареєструвавшись на сайті, можна виставити свою кандидатуру чи взяти участь у конкурсі на будівництво, ремонт, постачання матеріалів чи техніки. З допомогою розділу «Тендери» можна оперативно сформувати клієнтську базу, укласти взаємовигідні угоди на великі замовлення та отримати високоякісні послуги.

Продаж

Розділ, у якому великі компанії та малі підприємства України виставляють на продаж власну будівельну продукцію, спеціальну техніку, інструменти, обладнання та пропонують послуги. Тим, хто будує чи робить ремонт самотужки, техніка та різні пристосування значно полегшать роботу. Відвідавши розділ, Ви дізнаєтесь про, незнані досі, сучасну продукцію та будівельні рішення. Інформація, розміщена на універсальному будівельно-промисловому майданчику budprom, допоможе зробити правильний вибір, зорієнтуватись у ринкових цінах, не розгубитись у великому розмаїтті будівельно-ремонтних пропозицій.

Продавці

Цей розділ присвячений рекламі продукції, необхідної для будівництва та різних видів ремонту. Усім, хто вирішив зануритися у будівельну сферу, варто розпочати саме звідси – незалежно від того, що Ви запланували звести або відремонтувати: особняк чи офіс, крамничку чи склад, гараж чи іншу господарську будівлю. Окрім матеріалів, Ви знайдете привабливі пропозиції щодо виконання кожного етапу будівельних робіт, підведення та монтажу комунікацій, ремонту і реконструкції приміщень. Їх виконують, як спеціалізовані фірми, так і будівельні бригади чи окремі кваліфіковані майстри. Такий вибір дає можливість знайти прийнятну для кожного пропозицію щодо ціни та якості послуг Додайте до переліку свої контактні дані – і попит гарантований!

Послуги

У цьому розділі розміщені дані про всі види ремонтних робіт та про спеціалістів, які їх виконують. Якщо Ви вирішили зробити косметичний чи капітальний ремонт оселі, службового чи комерційного приміщення, то Вам саме сюди. Тут Ви знайдете фахівців з дизайну, які спроектують на папері ваші мрії та фантазії, а також вправних майстрів, які швидко та якісно реалізують цей творчий проект. Якщо Вам необхідно замінити комунікації, облаштувати фундамент чи теплу підлогу, зварити конструкції чи облицювати стіни – budprom також у цьому допоможе. Не залишаться розчарованими й ті, хто шукає ландшафтного дизайнера, майстра художнього розпису, реставратора ліпнини чи мозаїки, коваля або майстра-пічника. Зареєстровані користувачі сайту мають змогу розміщувати тут свою рекламу, яка допоможе розширити базу клієнтів, укласти вигідні контракти, започаткувати довготривалу співпрацю.

Бригади

Розділ, присвячений ремонтно-будівельним бригадам. Це база кваліфікованих майстрів, які виконують усі види робіт: зовнішні та внутрішні ремонти, реконструкцію та реставрацію, перекриття дахів, облаштування балконів, встановлення вікон, проведення опалення, водопроводу та каналізації, упорядковання території, обладнання огорожі, монтування суперсучасних охоронно-сигналізаційних систем. Досвідчені бригади та будфірми готові звести приватний будинок, офіс, промислове чи будь-яке інше приміщення «під ключ» – згідно з архітектурним проектом та побажаннями замовника.

Оголошення

Тут зібрано найрізноманітніші повідомлення на будівельно-ремонтну тематику. Розділ цікавий тим, що у ньому можна знайти або розмістити різноманітні оголошення, наприклад, про оренду чи продаж будівельної спецтехніки або інструментів. Тут знайдете також повідомлення про продаж або бажання купити меблі: від звичайних поличок для взуття – до розкішних театральних та кінокрісел. У переліку пропозицій – широкий спектр різноманітної продукції: починаючи сушаркою для рушників, і, закінчуючи комфортним будиночком з мансардою у гірському містечку. Ознайомлення з тематичними оголошеннями зорієнтує Вас щодо цін та оптимальних умов купівлі, продажу чи оренди, а також зекономить Ваш час. Окрема рубрика – топ-оголошення, де зібрані найвигідніші пропозиції, за версією адміністрації сайту. Розділ «Оголошення» призначений для комерційних структур, підприємців, приватних осіб. Така співпраця допоможе заощадити час та гроші, витрачені на рекламу підприємства та пошук клієнтів чи виконавців послуг.

Блог

Нині блогосфера знову набирає популярність, тож команда budprom.com запустила корпоративний блог зі свіжими публікаціями на актуальні теми у галузі будівництва та ремонту. Регулярно відвідуючи цей розділ, Ви матимете змогу відстежувати останні тенденції у ремонтно-будівельній сфері, серед яких неодмінно знайдете для себе цікаві та корисні. Розповіді про досягнення компаній, шляхи налагодження ділових та партнерських зв'язків з клієнтами, і навіть з конкурентами, корисні поради досвідчених спеціалістів, нові ідеї, зокрема, у сфері дизайну та галузях, таких актуальних сьогодні, енергоощадних й охоронних технологій – усе це ви знайдете на блозі budprom.com. Нашим зареєстрованим користувачам ми пропонуємо не лише черпати знання, а й ділитися ними, за допомогою написання й публікації власних матеріалів у розділі «Блог».

Бренди

Розділ, у якому ви знайдете величезний перелік брендів, спеціалізованих у галузі будівництва й ремонту. Кожна позиція доповнена вичерпною інформацією про сам бренд, товари та/чи послуги, які він пропонує своєму потенційному споживачеві, компанію, яка його представляє та багато іншого. До Вашої уваги ми пропонуємо як українські, так і закордонні бренди. Надаєте перевагу підтримці української економіки? На нашому сайті Ви з легкістю знайдете все необхідне для ремонту та будівництва від українських виробників. Маєте власний бренд, дотичний до цієї сфери? Розкажіть про нього! У такий спосіб користувачі budprom.com зможуть скористатися Вашими послугами, а Ви істотно розширите свою клієнтську базу.

Приємної роботи!

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації