Користувацька угода

Будівельно-промисловий майданчик budprom.com надає послуги на умовах, описаних у цьому документі. Угода може бути змінена без попереднього повідомлення. Моментом укладення користувацької угоди вважається момент будь-якої взаємодії користувача (продавця) і покупця (будь-якого користувача всесвітньої мережі Інтернет, який має бажання придбати товари/послуги на budprom.com). Справжні користувачі і покупці підтверджують свою згоду з усіма умовами цієї угоди про використання.

Опис послуг

budprom.com надає послуги, що дозволяють користувачам реєструватися і створювати на сайті облікові записи. Після реєстрації на budprom.com користувач отримує доступ до розділу сайту «Особистий кабінет», в якому він може опублікувати інформацію свою компанію, зокрема контактну інформацію та інформацію про товари і послуги, які пропонує компанія. Після реєстрації будь-який користувач може створити профіль, у якому буде розміщена інформація, яку користувач опублікував у розділі «Особистий кабінет».

Вартість послуг

Реєстрація та створення на budprom.com облікового запису, доступ до розділу «Особистий кабінет» здійснюється безкоштовно. Додаткові послуги надаються за плату, розмір якої встановлюється адміністрацією budprom.com на умовах, які опубліковані в розділі «Тарифні пакети».

Обов'язки користувача

Під час реєстрації користувач повинен надавати достовірну, точну і повну інформацію про себе, відповідно до запитань у реєстраційній формі і в формах розділу «Особистий кабінет», а також – підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

У разі надання недостовірної інформації, адміністрація budprom.com має право призупинити або скасувати реєстрацію користувача і припинити надання послуг.

Користувач зобов'язується не використовувати самостійно або із залученням третіх осіб можливості budprom.com, з метою, яка може бути кваліфікована як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення чинного законодавства України. Користувач не має права вчиняти дії, які впливають на нормальну роботу budprom.com і є його несумлінним використанням.

Обмеження вмісту

Публікація інформації на сайті повинна відбуватися згідно з Правилами розміщення інформації на сайті budprom.com.

Адміністрація budprom.com не проводить обов'язкової перевірки інформації, яку користувачі розміщують на сайті.

Адміністрація budprom.com не несе відповідальності за помилки, неточності, упущення, які були допущені при реєстрації користувачів або під час розміщення ними інформації, а також за будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли у зв'язку з цим.

Адміністрація budprom.com не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на сайті, включно з її відтворенням і поширенням, здійсненого як в рамках budprom.com, так й іншими можливими способами.

Вся інформація, яку користувачі сайту розміщують на budprom.com, вважається власністю тих, хто її розмістив, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Користувачі budprom.com не отримують жодних прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами, і несуть повну відповідальність перед власником інформації за її незаконне використання.

Добросовісна співпраця з покупцями на budprom.com

Всі користувачі (продавці) budprom.com зобов'язані сумлінно виконувати свої зобов'язання перед покупцями, зокрема користувачі budprom.com зобов'язані:

своєчасно, але не пізніше, ніж впродовж 3-х календарних днів, обробляти відповідні замовлення і звернення покупців щодо товарів/послуг, які пропонує користувач, інформація про які розміщена на budprom.com;

своєчасно інформувати покупців про неможливість поставки відповідного товару/надання послуги в обумовлені сторонами терміни з обов'язковим зазначенням причин та уточненням термінів виконання своїх зобов'язань перед покупцем;

своєчасно розглядати скарги, претензії і пропозиції, пов'язані з діяльністю користувачів budprom.com, які надходять від покупців, та надавати вичерпну відповідь;

виконувати вимоги Закону України «Про захист прав споживачів» щодо прав покупців (споживачів) при придбанні ними товарів/послуг на budprom.com. Зокрема користувачі сайту зобов'язані на вимогу покупця впродовж 14 (чотирнадцяти) календарних днів, без урахування дня купівлі, обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив покупця за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням, за умови що товар не використовували, а його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ про покупку цього товару збережено. Якщо на момент обміну аналогічного товару, який би задовольняв вимоги покупця, немає у продажі, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад сплачені кошти за товар, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж. Не підлягають обміну (поверненню) наступні товари: продовольчі товари, лікарські засоби, предмети сангігієни, парфумерно-косметичні вироби, зубні щітки, гребінці, гребінці і щітки масажні, білизна натільна, товари в аерозольній упаковці, друковані видання (перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) на підставах, зазначених вище, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів";

надавати покупцям документ, який підтверджує купівлю товару/послуги. Таким документом може бути електронний документ, квитанція, товарний або касовий чек, квиток, талон або інший документ. Документ повинен в обов'язковому порядку містити інформацію про порядок обміну (повернення) товару, найменування продавця, порядок розгляду претензій, гарантійні умови.

У разі порушення користувачем budprom.com вищевикладених правил добросовісної роботи з покупцями, адміністрація сайту залишає за собою право обмежити пріоритет показу інформації про товари/послуги користувача на budprom.com, обмежити доступ до інформації про товари/послуги користувача на budprom.com до моменту усунення користувачем порушень або скасувати реєстрацію користувача і припинити надання послуг, оскільки своїми діями користувач завдає шкоди діловій репутації budprom.com.

Обмеження відповідальності

Послуги на budprom.com надаються «як є». Адміністрація сайту не гарантує збереження профілю користувача і розміщеної користувачем на budprom.com інформації.

Користувачам платних пакетів послуг адміністрація budprom.com гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної користувачем на сайті. Адміністрація budprom.com докладає всіх зусиль для збереження інформації, розміщеної користувачами платних пакетів, але не гарантує її збереження в разі настання форс-мажорних обставин.

Адміністрація budprom.com не проводить перевірку розміщеної інформації і не несе відповідальності за відповідність інформації до чинного законодавства України.

Користувачі і покупці розуміють і повністю погоджуються з тим, що:

Адміністрація budprom.com не гарантує відсутності помилок і збоїв, у тому числі щодо роботи програмного забезпечення. Адміністрація budprom.com докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, у разі їх виникнення, у максимально короткі терміни;

Адміністрація budprom.com не гарантує, що послуги будуть відповідати вимогам користувача і надаватися безперервно й безпомилково;

Адміністрація budprom.com не гарантує, що якість товарів і послуг, придбаних за допомогою сайту, буде відповідати очікуванням і/або вимогам покупця;

Адміністрація budprom.com не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою сайту, будуть надані користувачем сайту, відповідно до очікувань покупця;

Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з budprom.com здійснюється на свій страх і ризик. Користувачі всесвітньої мережі Інтернет повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану їх комп'ютерам, внаслідок скачування інформації з budprom.com;

При оформленні замовлення на товари і послуги за допомогою budprom.com, адміністрація сайту рекомендує звернути увагу на наявність у користувача статусу «перевірена компанія», на наявність повної адреси та інших контактних даних (телефонів, e-mail, skype).

Адміністрація budprom.com залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної користувачами платних пакетів без попередження, у разі:

отримання обов'язкових до виконання рішень компетентних державних органів України;

вимог правовласника авторських або суміжних прав, про припинення порушень його прав користувачем на budprom.com;

іншого порушення прав або законних інтересів інших користувачів budprom.com, юридичних і фізичних осіб за їх вмотивованим зверненням;

виявлення інформації, яку заборонено розміщувати на budprom.com, відповідно до цієї угоди і Правил розміщення інформації на сайті budprom.com;

Адміністрація budprom.com має право заблокувати доступ до розміщеної користувачами безкоштовних пакетів послуг інформації на сайті на власний розсуд, надавши користувачеві відповідне обґрунтування.

Адміністрація budprom.com має право видалити або передати іншому користувачеві доменне ім'я на budprom.com, закріплене за користувачем безкоштовного пакету послуг, якщо це ім'я не використовується протягом 6-ти і більше календарних місяців (немає відвідувань, немає логінів в «Особистий кабінет») поспіль.

Додаткові платні послуги

Додаткові платні послуги надаються на умовах оферти на надання послуг.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності budprom.com описана тут.

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації