510

Приватне підпіемство СОТАкліма працює на будівельному ринку з 1994р.

У 2006 році. Компанія змінила погляд на загальнобудівельні роботи та звузила свою діяльність до інженерних мереж реалізуючи проекти на системи вентиляції, традиційне опалення, повітряне опалення, кондиціонування, енергозберігаючітипи енергії, а саме теплові насоси.

 

Основні напрямки нашої фірми розробка, та монтаж внутрішніх інженерних систем таких як:

 

Опалення водопостачання та водо підготовка, котельні і паливні, водовідведення (каналізація, очисні споруди)

Вентиляція і кондиціонування, системи поливу і зрошення, системи дренажу Технології та обладнання водопідготовки, водоочистки та водопостачання.

Вірішення будь-яких класів приміщень системи точного контролю температури і вологості для технологічних приміщень і складів.

Ми пропонуємо найкращі ціни на проекти, монтажні роботи і кращі умови з постачання обладнання.Поставка обладнання та комплектуючих.

Пусконалагоджувальні роботи. Підбір альтернативного палива. Гарантія роботи системи утилізації теплого повітря (використання вторинної тепла)

Сподіваємося, що Ви зможете оцінити всі переваги спів працюючи з нами.

Будемо раді бачити Вас нашими клієнтами та партнерами !!!

Розгорнути весь текст

Кондиціонер

˄
  • Slider image
˅
Продаж та монтаж теплових насосів у Львові
Теплові насоси.
Теплові насоси повітря - вода використовують повітря як джерело енергії для опалення,гарячої води та охолодження повітря і переробляє теплову енергію, сконцентровану в повітрі. Встановлені зовні, ці теплові насоси переносять в систему економічних та екологічно чисту енергію.Якім чином отримують тепло з холодного повітря.
Технологія теплового насоса в дійсності заснована на дуже простому, широко відомому принципі. Насос працює за тим же принципом, звичайного холодильника, і використовує цикл стиснення пари.
Основні елементи теплового насоса: компресор, розширювальний клапан і два теплообмінника (випарник і конденсатор) .Вентілятор нагнітає атмосферу в тепловий насос, де він потрапляє у випарник. Він підключений до закритої системи, що містить холодоагент (фреон), який переходить в газоподібний стан при дуже низькій температурі. Коли атмосферне повітря обдуває випарник, холодоагент переходить у газоподібний стан. Потім за допомогою компресора газ досягає температури, при якій тепло передається через конденсатор в опалювальну систему будинку. Одночасно з цим холодоагент повертається в рідкий стан і готовий до переходу в газоподібний стан для збору чергової порції тепла.

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації