530

"Коренс" меблі на замовлення

Меблева фабрика «Korens» займається розробкою та виготовленням як серійних меблів так і ексклюзивних за індивідуальними проектами. Ми чітко дотримуємося останніх тенденцій європейського дизайну, якості і сучасного стилю, виконуючи замовлення на меблі різного призначення.

При виготовленні меблів ми ніколи не використовували і не станемо використовувати негідні, дешеві матеріали і комплектуючі, оскільки нам дорога наша репутація. Наші меблі ми виготовляєм з плит товщиною від 18 мм., і більше, таких фірм як «Egger», «Kronospan», «Swisspan» в широкій колірній гамі, що порадує навіть найвибагливішого покупця не тільки своїм дизайном, але і фізико-механічними властивостями.

Більше того, представлений ДСП володіє класом емісії Е1, тобто малою кількістю виділення формальдегідів що тим самим гарантує його безпечність та екологічність.

Співпраця з такими відомими фірмами меблевої фурнітури як «Hettich», «Hafele», «Blum», «Sevroll», «Astin» дає нам право гарантувати відмінну якість нашої продукції Всі роботи виконуються тільки на професійному обладнанні австрійської фірми Felder, що дає змогу виконати практично будь-які дизайнерські рішення, а також мати на виході меблі бездоганної якості.

Розгорнути весь текст

˄
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
˅

Цей продавець не має доданих товарів

Цей продавець не має доданих оголошень

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації