226

     Будівельне підприємство СІОН БУДСЕРВІС спеціалізується на організації продуманого, практичного, комфортного простору відповідно до побажань і переваг замовника.

 

     Ми розвивающая будівельна компанія яка пропонує в Україні і Харківській області комплексні спеціалізовані будівельні послуги якi відповідають Європейському стандарту! Підприємство поєднує в собі якість і надійність, засновані на професіоналізмі виробничого персоналу і повазі до замовника! Ми вигідно відрізняємося від багатьох компаній України і Харківської області якi пропонують будівельні послуги, оскільки надаємо своїм замовникам повний комплекс будівельних послуг.

 

Переваги підприємства якi вiдрiзняют нас вiд конкурентiв!

     Головний і найбільш істотний факт - можливість замовити в одному місці і за доступною ціною будівельні послуги, і супутні товари для оформлення інтер'єрного простору, і ландшафтного дизайну.

 

     У нас Ви можете замовити: розробку проекту та будівництво зрубів з колоди і бруса, внутрішнє оздоблення зрубу, комплексний ремонт приміщень, розробку дизайну інтер'єру, виготовлення сходів з дерева і металу, дверей, перегородок, альтанок, гриль будиночків з дерева.

Працюємо по всій Україні, надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Розгорнути весь текст

Цей продавець не має доданих товарів

Перегородки из дерева.
Изготовление под ключ межкомнатных перегородок из любых пород древесины с распашными и раздвижными системами. (выезд на замер, подбор тона, изготовление, врезка фурнитуры, доставка, монтаж.)
• Большой опыт работы. 
• Адекватная ценовая политика.
• Гарантийное и послегарантийное обслуживание.

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації