102

Представляємо Вам Спеціалізований складський холодильний комплекс ТОВ «Атлантік» - сучасний логістичний центр європейського рівня, з розвиненою інфраструктурою та вигідним територіальним розташуванням в межах міста Києва.

Комплекс введено в експлуатацію в 2007 році. Компанія «Атлантік» фактично стоїть біля витоків надання складських послуг високого сучасного рівня в регіоні. До розробки проекту Спеціалізованого складського холодильного комплексу були залучені лідери європейського ринку інжинірингових послуг, серед яких відома фінська компанія HUURRE FINLAND. При створенні Комплексу фахівці ставили своєю метою не тільки забезпечити найкращу якість збереження та доставки товарів до споживача, але і зробити цей процес найменш витратним для його клієнтів. У нас встановлено тільки найсучасніше обладнання. Це і морозильне устаткування фірм BITZER, COPLAND, GRASSO, і найсучасніша навантажувальна техніка таких найвідоміших фірм як TOYOTA, STILL.

Довготривалість, стабільність і комфорт у взаєминах з Клієнтами - є для нас головною цінністю! Ми націлені стати надійним партнером при зберіганні, складських послуг, що дасть можливість нашим клієнтам зміцнити свої ринкові позиції.

Розгорнути весь текст

Цей продавець не має доданих товарів

Цей продавець не має доданих оголошень

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації