0

Компанія KabareMebel працює з 1996 року. Проконсультуємо Вас та виконаємо замовлення за Вашим побажанням (матеріал, розміри). Виконуємо будь-які роботи щодо виробництва та постачання меблів для ресторанів та готелів, громадських закладів, котеджів, будинків та офісів. Наш досвід дозволяє спроектувати, зробити та впровадити практично будь-які індивідуальні технічні завдання Замовника. Для дизайнерів та архітекторів передбачено спеціальну індивідуальну програму співробітництва.

 

Нам довіряють відомі мережеві ресторанні заклади, які є основними нашими партнерами. Ми працюємо з рестораторами-власниками унікальних ресторанів, барів, пабів, кафе, та активно продовжуємо розвивати напрямок щодо облаштування готелів та пансионатів. З радістю допоможемо облаштувати квартиру, офіс чи приватний будинок.

 

Ми використовуємо широкий асортимент матеріалів та їх комбінацій: натуральне дерево (ясен, дуб, горіх, ольха), шпон, ламінований дсп, мдф, фанера, скло, метал, оббивні матеріали (тканини, шкірозамінники і т.п.) та інші сертифіковані матеріали в Україні.

 

Наше бачення спільної праці - це чітке дотримання термінів договорів, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування, оперативні консультації партнерів.
Наші фахівці завжди готові допомогти з більш детальнішою консультацією.

Розгорнути весь текст

˄
  • Slider image
  • Slider image
  • Slider image
˅

Цей продавець не має доданих оголошень

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації