132

Лотки для столових приборів виробляются на сучасному німецькому обладнанні в місті Дніпро компанией Сириус під торговою маркою LOTOK.

ТМ LOTOK включає в себе широкий розмірний ряд        дерев′яних лотків, також можливе виготовлення лотків за індивідуальними розмірами та формами.

Масив бука, з якого зроблені наші лотки, по міцності не поступається масиву дуба. Текстура деревини бука відрізняється високими декоративними якостями і може бути від блідо-жовтого до рожевого кольору.

З часом бук не виділяє смоли, це дозволяє забезпечити високий рівень гігієни в такому екстремальному середовищі, як кухня.


Головною перевагою дерев'яних лотків для столових приборiв є те, що в той час як інші матеріали при довгому використанні втрачають свій первинний привабливий вигляд, дерево з плином часу, навпаки, набуває більш багатий, насичений колір і свій неповторний характер.

Для наших виробів ми використовуємо якісну, екологічно чисту деревину карпатського бука. Кожен лоток виготовляється індивідуально, а потім шліфується вручну дбайливими руками майстра.

Лотки для столових приборiв з масиву букової деревини привнесуть у Вашу кухню природну красу і тепло, яке не здатні дати ніякі інші матеріали. Лотки з бука - це красивий і довговічний аксесуар для Вашої кухні, який прослужить Вам не один рік, не втрачаючи своєї природної краси.

Розгорнути весь текст
Деревянные лотки для столовых приборов
Лотки для столовых приборов изготавливаются на современном немецком оборудовании в городе Днепр компанией Сириус под торговой маркой LOTOK.
ТМ LOTOK включает в себя широкий размерный ряд деревянных лотков, также возможно изготовление лотков по индивидуальным размерам и формам.
Массив бука, из которого сделаны наши лотки, по прочности не уступает массива дуба. Текстура древесины бука отличается высокими декоративными качествами и может быть от бледно-желтого до розового цвета.
Со временем бук не выделяет смолы, что позволяет обеспечить высокий уровень гигиены в такой экстремальной среде, как кухня.
Лотки для столовых приборов из массива буковой древесины привнесут в вашу кухню естественную красоту и тепло, которое не способны дать никакие другие материалы.
Лотки из бука - это красивый и долговечный аксессуар для Вашей кухни, который прослужит Вам не один год, не теряя своей природной красоты.
                                                                                          
https://www.lotok.dp.ua/          

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації