386
Розгорнути весь текст

Цей продавець не має доданих товарів

Утеплення будинків теплоізоляційними сумішами.
Довговічна ефективна система утеплення фасаду на основі теплоізоляційних сумішей ТМ Тепловер. Завод виробник теплоізоляційних матеріалів Укрвермікуліт пропонує повний комплекс робіт та матеріалів для фасадного утеплення приватних будинків, установ, громадських закладів та квартир.  Всі матеріали повністю екологічні, що підтверджено висновками Державної санітарно епідеміологічної служби, виготовлені на сучасній автоматизованій лінії з дотриманням  вимог всіх ДСТУ та ДБН відповідно до ТУ У В.2.7-26.6-31101383-005:2012. Вся лінійка продукції ТМ Тепловер відноситься до негорючих матеріалів. В якості теплоізоляційних наповнювачів використовується спучений перліт та вермікуліт.  Роботи  по нанесенню виконуються штукатурним способом. Такий підхід дозволяє отримати монолітний шар теплоізоляційного матеріалу без стиків, швів, дюбелів, що виключає утворення «містків холоду». Вся система виконується на основі паропроникних матеріалів, стіни будівлі залишаються сухими впродовж всього терміну експлуатації, а структура теплоізоляційного шару виключає можливість утворення зони конденсації в самому утеплювачі. Матеріали ТМ Тепловер настільки довговічні, що при виконанні робіт нашою бригадою, завод виробник дає замовнику гарантію 25 років! Ціна фасадної системи залежить від необхідного шару теплоізоляційної суміші.    
Фасадні роботи
Фасадна система Утеплення  тепловер
Теплоізоляційні суміші Тепловер гармонічно поєднуються в повноцінну систему утеплення. До складу входить підготовка основи адгезійним шаром Тепловер Набриск, сам теплоізоляційний шар та армуюча суміш Тепловер Шпаклівка, декоративний шар Тепловер Короїд та Тепловер Premium. Теплоізоляційний шар в залежності від застосування системи утеплення може виконуватися такими сумішами:
-          Для фасадної системи утеплення – Тепловер AERO, Тепловер Light
-          Для внутрішньої системи утеплення – Тепловер Optima, Тепловер Standard, Тепловер Lime
-          Для утеплення підлоги та  перекриття – Тепловер П400
Чому краще обрати систему систему утеплення Тепловер
1.В першу чергу, це монолітний шар теплоізоляційного матеріалу на стінах Вашого будинку. Суміші Тепловер наносяться штукатурним способом без будь-яких «містків холоду». Шар теплоізоляційного матеріалу міцно зчіплюється з основою та не утворює під собою пустот, як це характерно для плитних утеплювачів. Коефіцієнт термічної однорідності системи утеплення Тепловер дорівнює 1, адже при влаштуванні даної системи не використовується механічне кріплення, а теплоізоляційний шар суцільний та однорідний.
 
2.Енергозберігаючі властивості системи утеплення Тепловер залежать від товщини теплоізоляційного шару та від матеріалу обраного для утеплення. Для Тепловер Aero коефіцієнт теплопровідності λ=0,055Вт/мК. Шар нанесення даного продукту складає від 30мм до 200мм, а опір теплопередачі, що створює система R=0,5…3,6 м2К/Вт, що дозволяє задовольнити вимоги  ДБН В.2.6-31 Теплова ізоляція будівель для будь-яких стінових конструкцій.
 
3.В якості теплоізоляційних наповнювачів для продукції Тепловер виступають вермікуліт та перліт. Це мінерали вулканічного походження, що добуваються з земної кори, які при термічній обробці стають дуже легкими і збільшуються в об’ємі в 10-20 разів. Вся продукція Тепловер не містить шкідливих речовин і є повністю екологічною, а відсутність органічних домішок робить її біологічно стійкою та несприятливою для розмноження різних організмів.
 
4.Властивість системи утеплення Тепловер забезпечується пористою структурою теплоізоляційного шару. Так для Тепловер Light коефіцієнт паропроникності  µ=0,22 мг/м·год·Па. Такий показник дозволяє застосовувати систему теплоізоляції для енергоефективних матеріалів як газобетон та поризований керамічний блок. Пориста структура матеріалу з безліччю замкнених об’ємів повітря ускладнює процес конденсації вологи в товщі матеріалу. Стіна та найважливіше, теплоізоляційний шар залишаються сухими впродовж всього терміну експлуатації, а мікроклімат в приміщенні комфортним  для проживання.
5.Теплоізоляційні суміші Тепловер відносяться до повністю негорючих матеріалів. Це дозволяє застосовувати систему утеплення не тільки в котеджному та багатоповерховому будівництві, а й для утеплення висотних будівель до 73.5м. Система утеплення Тепловер стійка до дії високих температур, тому характеризується високою надійністю і навіть в разі виникнення пожежі, буде зберігати свою цілісність.
6.Технологічність нанесення теплоізоляційних сумішей включає три основних етапи:
Для підготовки основи та підвищення площі контакту, створюється стартовий шар на основі Тепловер Набризк. Наноситься плоским шпателем, прижимаючи та відриваючи його від поверхні.
Далі встановлюються маяки та наноситься шар теплоізоляційної суміші вручну або механізованим способом.
Поверхня вирівнюється правилом по маяках, а  після набуття твердості, наноситься армуючий шар Тепловер Шпаклівка з склосіткою.
Поверхня готова до нанесення фінішного декоративного шару.
7.Фасадне утеплення "під ключ" сертифікованою бригадою Тепловер включає:
Матеріали Тепловер.
Додаткові матеріали.
Монтаж/демонтаж будівельного риштування.
Підготовка поверхні стіни.
Виконання робіт по утепленню (без фінішного покриття).
Доставка матеріалів та обладнання на об'єкт.
Гарантія 25 років. 
При нанесенні шару утеплювача Тепловер 3,5 см з урахуванням додаткових матеріалів найвищої якості (сітка Valmiera та кварцова грунтівка під фінішне покриття) вартість квадратного метру буде становити 330грн
Така товщина теплоізоляційного шару дозволяє не тільки якісно вирівняти стіни будинку, а й додатково їх утеплити. Утеплення таким способом дуже доречне для стінових конструкцій з енергоефективних матеріалів як газоблок та керамоблок.
8.Довговічність кожної системи утеплення характеризується розрахунковим терміном ефективної експлуатації теплоізоляційного шару та терміном служби до капітального ремонту. Випробування в кліматичній камері показали, що після 60 циклів заморожування  – відтавання, зовнішній вигляд теплоізоляційних сумішей не змінюється, а зміна геометричних розмірів знаходиться в межах норми. Що ж стосується    теплоізоляційних властивостей, то вони тільки покращуються.  Підсумовуючи вище сказане, можемо сміло заявити про розрахунковий термін ефективної експлуатації теплоізоляційного матеріалу в 100 років!!!
 Згідно ДБН В.2.6-33 Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією, термін розрахункової ефективної експлуатації теплоізоляційного матеріалу повинен складати не менше розрахункового терміну експлуатації збірної системи. До збірної системи відноситься як сама стіна так і система утеплення, що змонтована на неї. Система теплоізоляції має працювати стільки ж скільки стоїть сам будинок. З цим завданням легко справляться матеріали Тепловер. Тоді як всі інші системи утеплення вимагають капітального ремонту вже після 25 років, система утеплення Тепловер має довговічність не менше 50 років. В цьому і заключається вся економічна обґрунтованість Вашого правильного вибору!!!

Цей продавець не має відкритих тендерів

Цей продавець не має відкритих брендів

Коментарі (0)

Вітаємо з успішною реєстрацією!

На Ваш e-mail надіслано лист з паролем

Перейти на форму авторизації